Для інклюзивно-ресурсного центру придбали спеціальний автомобіль

1_1684

besplatka_728_90_ukr

У Черкасах відбулася презентація спеціального автомобіля – мобільного інклюзивно-ресурсного центру. Захід приурочений до Міжнародного тижня інклюзивної освіти, який триватиме з 29 вересня по 5 жовтня. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Цей автомобіль спеціального призначення допомагатиме проводити комплексну оцінку розвитку тих дітей, які не можуть завітати до ІРЦ. А також дає можливість проводити корекційно-розвиткові заняття на виїзді. За інформацією «Zmi.ck.ua», автомобіль придбали за спільні кошти державного (70%) і міського бюджетів (30%).Загалом на машину витратили півтора мільйона гривень. Користуватися ним планують почати з 1 жовтня.

Автомобіль обладнаний таким чином, що до нього можуть зайти мама з дитиною та педагог. Також передбачений підіймач, який дозволяє зайти дитині на візку з порушенням опорно-рухового апарату. Усередині є підігрів, тому взимку автомобіль буде підігріватися. У салоні є шафи, куди можна скласти необхідне обладнання. Також є місце для того, щоб закріпити інвалідний візок та місце для роботи педагога із робочим столом.

4_912

«У цьому кабінеті спеціалісти обстежують дитину, працюють із мамою, дають рекомендації. Він також потрібен для того, щоб здійснювати консультації.  Є діти, які мають порушення у розвитку й не можуть відвідувати школу. То наші спеціалісти зможуть приїжджати й давати консультації та вдома проводити корекційно-розвиткові заняття. Ми ще супроводжуємо школи та дошкільні заклади, навчально-реабілітаційні центри в Черкасах. Є такі випадки, коли ми дивимось діток у школі. Тому ми беремо весь інвентар, який потрібен, і їдемо на виклик», – зазначила директорка інклюзивно-ресурсного центру Світлана Скляр.

First1

Можливо Вас зацікавить