«Для нас важливо, щоб працівники розуміли і відчували нашу підтримку», — Араік Мкртчян

DSC06313
besplatka_728_90_ukr

Завершення збиральної компанії, підведення підсумків сезону 2018 року та відзначення Дня працівника сільського господарства стали приводом для гучних урочистостей у селі Боровиця, що на Чигиринщині. Організаторами та ініціаторами святкових заходів стало СТОВ «Дружба».


СТОВ «Дружба»: 15 років роботи на благо Боровиці


СТОВ «Дружба» — одне із найбільших сільгосппідприємств Чигиринщини та найбільше бюджетонаповнююче підприємство села Боровиця.

- У цьому році виповнюється 15 років, як ми викупили частки у статутному капіталі всіх колишніх засновників СТОВ та стали правонаступниками колгоспу з усіма зобов’язаннями. Ми не обанкрутили підприємство, як це робили тоді всі. Ми чесно перекрили всі борги до останньої копійки, починаючи від сільського бюджету, зарплати працівникам, закінчуючи паями», — говорить директор та співзасновник СТОВ «Дружба» Армен Налбандян.

Власники СТОВ говорять, що на сьогодні «Дружба» є сучасним підприємством із власною інфраструктурою.

- Ми забезпечуємо повний цикл обробки зерна. У нас свої власні сушарки. Цього року збільшили їхні виробничі потужності. Маємо свій тік. Реконструювали очисні споруди. Закінчили реконструкцію двох складів, загальним об’ємом від 6 000 до 10000 тонн. Всі землі ми обробляємо виключно своєю технікою. Слідкуємо за тим, щоб техніка була надсучасною, — говорить співвласник підприємства Араік Мкртчян. — Вся техніка, склади, сушарки – це не тільки наша власність, це в першу чергу те, що працює на людей та їхню землю.

Серед цьогорічних досягнень, власники СТОВ «Дружба» називають збільшення врожайності по всім культурам у середньому на 15%, а також збільшення орендної плати за пай на 2%, що у грошовому еквіваленті становить більше 1500 грн.

- Завдяки підвищенню врожайності у цьому році ми змогли взяти проби ґрунту, які відправили до німецької лабораторії. ЇЇ результати показали, що для покращення якості землі слід зменшити кислотність та підвищити вміст кальцію. Тому ми прийняли рішення закупити більше 1000 тонн сульфату кальцію та оксиду кальцію на загальну суму більше 5 мільйонів гривень. Ця процедура зробить ґрунти ще більш родючими, — говорить Армен Налбандян.

 47491944_295269420960983_4294710740423540736_n


Відзначили кращих: працівники СТОВ «Дружба» отримали премії та путівки


1 грудня СТОВ «Дружба» організувало урочистості з нагоди завершення сезону 2018 року, де відзначило кращих працівників підприємства.

- Ми нагородили близько 350 осіб: це люди, які працюють у нас зараз, а також ветерани підприємства. Цього року також вручили кращим працівникам 14 путівок на оздоровлення у Східницю, що на Львівщині. Для нас важливо, щоб працівники розуміли і відчували нашу підтримку, — говорить Араік Мкртчян.

DSC06363

- Приємно, що ми, як працівники підприємства, маємо гарний соціальний пакет. Для мене сьогодні було несподівано отримати премію і путівку у санаторій на всю родину. Це дійсно певний стимул, працювати з подвійною віддачею, — говорить тракторист-машиніст Олександр Волочай

DSC06392

DSC06232

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить