Для навчальних закладів Чигиринщини купували незаконне м’ясо

Судитимуть підлітка, який спричинив смертельну ДТП
besplatka_728_90_ukr

За втручання прокуратури розірвано договір на постачання продуктів харчування в навчальні заклади Чигиринського району, укладений із порушеннями вимог законодавства.

Захищаючи інтереси держави у сфері використання бюджетних коштів, Смілянська місцева прокуратура виявила, що в договорі на закупівлю м`яса для навчальних закладів, укладеному в січні 2019 року між територіальним відділом освіти та підприємцем, не визначено кількість продукції та ціну за одиницю товару, що свідчить про відсутність домовленості сторін щодо таких істотних умов.

Зазначене свідчить про порушення вимог Цивільного та Господарського кодексів України та призводить до того, що продукти харчування можуть поставлятися за завищеними цінами й не у відповідній кількості. Реагуючи на порушення, прокуратура пред’явила позов про визнання договору недійсним в порядку господарського судочинства.

За результатами судового розгляду, урахувавши, що сторони добровільно розірвали спірний договір, як такий, що укладений з порушенням законодавства, та постачання після пред’явлення прокурором позову не здійснювалось, 09.01.2020 ухвалою Господарського суду Черкаської області провадження у справі закрито.

Про це інформує пресслужба прокуратури Черкаської області

First1

Можливо Вас зацікавить