Дмитро Кухарчук розповів, чи балотуватиметься на посаду міського голови Черкас (ВІДЕО)

Дмитро Кухарчук розповів, чи балотуватиметься на посаду міського голови Черкас (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Нещодавно відбулися позачергові вибори до Верховної Ради України. Тоді ж свої сили випробував лідер обласного партійного осередку політичної партії «Національний корпус» Дмитро Кухарчук, який балотувався по 194-ому округу Черкащини. За результатами голосування, він посів третє місце із результатом 5117 голосів. У студії «ВиЧЕрпно» він розповів, чи буде балотуватися на наступних виборах на посаду міського голови Черкас.

- Звичайно, що буду. У мене є декілька ідей, які можуть докорінно змінити Черкаси. Перш за все — це створення плану розвитку міста на 5, 10 та 20 років. Має бути певне розуміння того, до чого прагне наше місто. Має бути схема, яку треба виконувати у майбутньому, — зауважив Дмитро Кухарчук.

Також він зазначив, що має уявлення того, як можна докорінно змінити систему безпеки в Україні:

- Як на мене, наразі найбільшу проблему в Україні становить як кримінал вуличний, так і у владних кабінетах. На посаді міністра внутрішніх справ я зміг би змінити цю ситуацію. Я готовий вже зараз стати міністром, але як складатиметься ситуація в Україні в майбутньому важко прогнозувати, — сказав Дмитро Кухарчук.

Детальніше дивіться у відео:

Можливо Вас зацікавить