До Черкас завітала танцювальна весна: на Всеукраїнському фестивалі змагаються за Кубок міського голови (ФОТОРЕПОРТАЖ)

vesnjanyj viter 10
besplatka_728_90_ukr

Попри складні погодні умови сьогодні в Черкаси з’їхалися танцівники з 10 міст України, щоб позмагатися за звання найкращого на щорічному Всеукраїнському фестивалі та змаганнях із сучасник танців «Весняний вітер».

vesnjanyj viter 14

Організатор фестивалю – Народний художній танцювальний колектив «Вікторія» Багатопрофільного молодіжного центру. Традиційно змагання пройшли в ПС «Будівельник».

Цьогоріч танцівники боролися за Кубок міського голови у найрізноманітніших танцювальних стилях, таких як як диско, диско-слоу, джаз-фанк, хіп-хоп, хаус, техно, денс-поп, брейк, диско-фрістайл, танцювальне шоу, джаз, модерн, вакінг.

vesnjanyj viter 9

vesnjanyj viter 7

vesnjanyj viter 12

Свою танцювальну майстерність танцівники з Києва, Харкова, Одеси, Чорномоморська та інших міст демонструватимуть протягом двох днів.

У фестивалі взяли участь і чимало танцювальних колективів з Черкащини, зокрема, позмагатися за головний приз фестивалю прийшов минулорічний переможець — зразковий колектив сучасної хореографії «Імпульс».

vesnjanyj viter 8

vesnjanyj viter 2

Ці змагання є важливим етапом у зілученні молоді до фізичної культури та спорту.

- Ми дякуємо вам всім за те, що ви подолали такий нелегкий шлях до нас, тому що багато дітей, на жаль, не змогли дістатися, — у вітальному слові сказав в.о. директора департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Максим Шадловський. — Бажаю вам перемог, натхнення, продовжуйте займатися спортом, а батькам бажаю наснаги.

vesnjanyj viter 16

vesnjanyj viter 15

І хоч це нелегка справа підготувати дитину до змагань, подібний фестиваль на Черкащині проходить вже багато років і стає все масовішим. Тільки цього року подали заявки 2,5 тисячі танцівників. Батьки, які прийшли підтримати своїх дітей, зізнаються, що всі витрачені сили ніщо у порівнянні із тими вогником у очах їхніх дітей, який загорається, коли вони виходять на майданчик.

vesnjanyj viter 5

vesnjanyj viter 4

Самі ж юні танцівники розповідають, що хореографія вже давно стала невід’ємною частиною їхнього життя. А ще — це спосіб завжди бути в центрі уваги серед однолітків.

vesnjanyj viter 13

vesnjanyj viter

vesnjanyj viter 11

vesnjanyj viter 6

vesnjanyj viter 3

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить