До програми «Громадський бюджет м. Черкаси» попав проект по створенню спортивного залу ім. Сергія Амброса

f_IsB-AO8ak
besplatka_728_90_ukr

Цивільним Корпусом «Азов» Черкаси було подано проект «Спортивний зал імені Сергія Амброса» до програми «Громадський бюджет міста Черкаси». З 1 по 14 грудня кожний охочий має змогу підтримати задум «азовців», проголосувавши за цей проект. 

Сергій Амброс — черкащанин, ультрас, активіст Революції Гідності і боєць полку АЗОВ, який у свої 24 роки загинув на Сході України у м. Широкине в лютому 2015 року. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та орденом «Народний Герой України».

На знак поваги до Сергія, побратими з Цивільного Корпусу та полку АЗОВ вирішили створити соціальний спортивний зал, в якому кожен зможе займатись і розвивати свій дух та тіло. Окрім тренажерів, у залі будуть боксерські груші, ринг, мати, татамі, а також підтримка інструкторів та тренерів.

gyYwYkBu1NM

fWHcgRFhIC8

eVamfzUx3Wg

 — Заняття будуть значно дешевші аніж у звичайних залах, адже ми хочемо виховати молоде покоління, яке може собі дозволити займатись тим, — коментують у «Азові».

Голосувати можуть лише повнолітні:
> Електронне голосування за посиланням:http://www.golos.ck.ua/projects/26

> Паперове голосування: у приміщенні Черкаської міської ради, к.100, з 8.00 до 20.00 години (крім вихідних). При собі мати паспорт та ідентифікаційний код. У випадку, якщо адресою реєстрації у паспорті є не м. Черкаси, то мати при собі інший документ, що підтверджує місце

За інформацією ЦК «Азов»

Фото зі сторінки ЦК «Азов» ВКонтакті

First1

Можливо Вас зацікавить