До Шполянської ОТГ приєдналися три села

sesiia-768x512
besplatka_728_90_ukr

Шполянська міська об’єднана територіальна громада з адмінцентром у м. Шпола продовжує розширюватись. Учора на 52 позачерговій сесії міської ради депутати схвалили добровільне приєднання ще трьох сіл Шполянського району — Сердегівки, Надточаївки та Буртів.

Наступними були ухвалені рішення про реорганізацію сільських рад та утворення старостинських округів, покладання обов’язків старост на діючих сільських голів, обов’язків вчинення ними нотаріальних дій та проведення реєстрації актів цивільного стану.

Наразі до складу Шполянської громади загалом входить тринадцять населених пунктів — одне місто і дванадцять сіл. Самоврядування складає одну міську раду та десять старостинських округів.

Міський голова Сергій Кравченко зазначає, що процес децентралізації повністю не завершений, але є не зворотнім. Після об’єднання громада має певні здобутки, які вдалося досягти спільними зусиллями. Не виключено, що суміжні села також виявлять бажання ввійти до складу Шполянської громади. Проте не надто важливо, якою за розмірами буде територія, важливо на місцях усім продовжувати навчатися якісно господарювати на спільній землі.

Про це інформує пресслужба ОДА

Можливо Вас зацікавить