До закінчення опалювального сезону субсидії не будуть переглядатися

У травні на Черкащині відбудеться перепризначення субсидій
besplatka_728_90_ukr

Вже призначені субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати до 3200 гривень не переглядатимуться до кінця опалювального сезону.

Про це заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева перед засіданням Уряду, — інформує заступник директора департаменту — начальник управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Валентина Литвинович із посиланням на інформацію, розміщену на офіційному порталі Міністерства соціальної політики України.

«До закінчення опалювального сезону, до 30 квітня, субсидії не будуть переглядатися. Людина навіть з більшою заробітною платою буде платити той розмір, який їй призначено», — підкреслив Міністр.

Також Андрій Рева зазначив, що сім’ї у зв’язку з підвищенням мінімальних заробітних плат не витрачатимуть на комунальні платежі всі зароблені гроші, оскільки субсидії будуть розраховуватися за спеціальною формулою.

«Якщо родині прибавлять, умовно кажучи, 500-600 гривень, то сім’я доплатить за житлово-комунальні послуги з цієї суми теж певний відсоток, десь 100-120, до 150 гривень. Так, щоб всі 600 гривень, які додали, сім’я віддала за житлово-комунальні послуги, — такого не буде, формульний розрахунок говорить саме про це», — додав Андрій Рева.

First1

Можливо Вас зацікавить