Добудувати аеропорт не проблема, потрібно, щоб він був рентабельним, — голова ОДА

aeroport
besplatka_728_90_ukr

Наразі в Черкаському аеропорту проводиться державна експертиза, тільки після її висновку обласна влада прийматиме рішення щодо подальшої долі цього об’єкта. Таку заяву на сьогоднішній пресконференції зробив голова ОДА Роман Боднар. Передає з місця події кореспондент «ВиЧЕрпно».

Читайте також: Команда заступників представляє людей від заходу до сходу, — Роман Боднар

- На стадії проєктування замовник і підрядник визначили складність проєктування рівня СС2, який не передбачає державної експертизи. Проте згодом ми побачили, що пішли тріщини на злітно-посадковій смузі і ми вирішили, що потрібно провести державну експертизу. Ми отримаємо результати експертизи і опублікуємо наше рішення по аеропорту громадськості, — пояснив ситуацію із об’єктом реконструкції Роман Боднар.

Також очільник області повідомив, що наразі за цим об’єктом відкрито кримінальне провадження, НАБУ проводить розслідування. Основні зауваження НАБУ стосувалися коригування ціни.

bodnar

Роман Боднар запевнив, що добудувати аеропорт не проблема, але потрібно розуміти, як він функціонуватиме далі, щоб бути рентабельним.

- Аеропорт в Черкаській області потрібен, але він має бути ефективним, беззбитковим. Якщо там будуть тільки пасажирські перевезення, то він буде нерентабельним. Ми зараз розглядаємо можливість вантажних перевезень, зараз проводимо перемовини з інвестором, — відзначив Роман Миколайович.

За його словами наразі готова злітно-посадкова смуга, потрібно закупити огорожу, оскільки це важливий елемент безпеки.

Можливо Вас зацікавить