Документи на встановлення кіоску на місці зрізаних лип видали на підставі судового рішення

47400420_1962717100471193_1723646663093911552_n
besplatka_728_90_ukr

Директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін прокоментував ситуацію із видачею документів, які уможливлювали встановлення тимчасової споруди на вулиці Добровольського, 15, пишуть на сайті Черкаської міської ради.

– Наш департамент готував відмову в наданні паспорта прив’язки для розміщення цього торгівельного павільйону. Тоді підприємець звернувся до суду і, як результат, Київський апеляційний адміністративний суд зобов’язав головного архітектора оформити й видати цей документ, – говорить Артур Олександрович.

Днями, нагадаємо, виконавчий комітет доручив головному архітектору Черкас скасувати паспорт прив’язки на оскандалений кіоск на площі 700-річчя.

Артур Савін розповів, що відповідальний посадовець уже готує проект рішення про анулювання паспорту прив’язки. Його після цього має розглянути на своєму засіданні виконавчий комітет.

За словами начальника відділу реклами та дизайну міського середовища Андрія Поліщука, серед підстав для скасування – відсутність погодження з власниками суміжних тимчасових споруд та внесення неправдивих відомостей на схемі розміщення ТС (зокрема, на місці облаштування павільйону не були відображені існуючі об’єкти благоустрою).

Нагадаємо, у серпні минулого року на цьому місці були зрізані липи. А 5 грудня 2018 року почали встановлювати тимчасову споруду.

Можливо Вас зацікавить