Домівки смілян пропонують обігрівати за допомогою переробки сміття

teplo11
banner

У Смілі шукають альтернативні шляхи опалення міста. Днями відбулася робоча нарада, на якій представники черкаської фірми, що виробляє генераторні печі, розповіли про свій проект. Про це інформує «Діловий регіон».

- Ми запропонували смілянській владі розглянути наш варіант опалення для Сміли – використання газо-генераторних печей, у яких прекрасно горить перероблене сміття, — пояснив директор підприємства «Еко Че» Степан Новак кореспондентові smila-ua.com. — У цих печах горять абсолютно всі відходи виробництва. Це дешеве паливо. Отримаєте гарячу воду, гарячий пар, та ще й позбудетесь сміття. Такий проект вже працює на заводі «Королівський смак» у Власівці та в Ужгороді на заводі з утилізації шкідливих речовин. Це екологічно безпечний проект.

Секретар міської ради Костянтин Синьогуб та депутати вислухали черкаських підприємців. Представники смілянської влади наголосили, що хочуть, щоб новий проект був юридично правильним та економічно доцільним. Тож доручили спеціалістам досконально вивчити цей варіант роботи.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить