Дороговартісна біогазова установка з відходів робить електроенергію для одного з сіл Черкащини

smittja
besplatka_728_90_ukr

В області активно розвивається відновлювальна енергетика. Лише за останній рік за кошти інвесторів введено в дію 3 фотоелектростанції. Загалом в області тепер працює вже 6 сонячних електростанцій загальною потужністю 0,43 МВт.

Про це під час сьогоднішньої координаційної наради повідомив заступник директора Департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Липкань.

Також наразі продовжується робота по відновленню 2-х малих гідроелектростанцій — Буцької і Воронянської. Загалом в області працює вже 13 малих ГЕС.

Окрім того побудовано першу в області комплексну інженерну споруду з системою збору біогазу на полігоні твердих побутових відходів для виробництва енергії в селі Руська Поляна Черкаського району. Інвестиції в цю споруду склали майже 2 млн євро. У поточному році завдяки цьому вироблено вже 0,8 тисяч кіловат-годин.

У ході координаційної наради перший заступник голови ОДА Віталій Коваль наголосив, що при розробці будь-яких проектів потрібно враховувати екологічну складову, адже, за його словами, по Буцькій ГЕС від екологів вже є серйозні зауваження.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить