Досі перебуває на лікарняному, на дзвінки не відповідає, — історія із вчителькою 17-ї школи триває

makarenko
престо 728_90_ранкова кава

Історія з вчителькою англійської мови, що довзолила собі перейти на крик на адресу учнів 5-Б класу 17-ї гімназії м. Черкаси, досі триває. Наразі Наталія Макаренко перебуває на лікарняному, так само, як і директор навчального закладу.

- Комісія надала нам рекомендації – звільнення вчительки, догана директору. Наразі обоє з них перебувають на лікарняному, — у коментарі виданню «Вичерпно» про стан у школі розповів директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. — За моєю інформацією директор школи дійсно у складному стані, у нього проблеми із серцем, а вчителька навіть не бере слухавки від адміністрації закладу. Хоча батьки не припинили досі ходити. Навіть нещодавно приходили цілою делегацією, і не тільки з 5-Б класу, її захищати.

Читайте також: «Підвищувати голос на дитину — недопустимо», — позиція департаменту освіти щодо ситуації у 17-ій школі«

Наразі за дорученням міського голови ситуацію тримають на контролі.

- Я не маю права не довіряти висновкам комісії, але на мою суб’єктивну думку це було щось емоційне, можливо, із здоров’ям пов’язане. Однозначно вчителька має усвідомити і вибачитися, але те, що дуже багато і випускників, і батьків за неї – це факт. У мене навіть є знайомі, які виступають на її підтримку. Мабуть, це теж треба врахувати. Анатолій Васильович (Бондаренко, міський голова – ред.) дав доручення довивчити цю справу, не полишати її, — прокоментував Ігор Волошин.

Нагадаємо, аудіозапис емоційного уроку вчительки надав у розпорядження журналістам батько учениці 5-Б класу Дмитро Шакін. За його словами, такі записи він робив протягом певного часу. На запитання ж, чому так довго це робив і відразу не звернувся до адміністрації закладу, сказав, що хотів зібрати більше доказів.

Відзначимо, нещодавно у департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР відбулися кадрові зміни. З посади заступника на посаду директора перейшов Ігор Волошин, а екс-очільниця департаменту Марина Бакланова стала його заступником.

Як пояснив Анатолій Бондаренко, такі кадрові зміни пов’язані із бажанням самої Марини Леонідівни, оскільки вона буде навчатися при Академії Президента, тому потребуватиме трохи більше вільного часу.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

 • VideoNews

  Таких так званих вчителів треба брудною мітлою гнати зі школи. Саме такі як вона перетворили 17 гімназію на вертеп розпусти та поборів. Ганьба!

 • VideoNews

  Цікаво, а яку позицію зайняв наш незрівнянний Тосік Залізяка?

 • Anna Ukrainka

  Ганьба тим, хто цькував дівчинку! Директор не взяв її під захист, а навпаки захотів здихатися її. Натомість вчителька, яку взагалі не можна підпускати до дітей, має непогані шанси залишитися нар обочому місці. Вона просто чекає, коли стихне хвиля обурення і люди забудуть скандал.

 • Правда

  А, можливо, варто її лікарняний перевірити?