Доступна гаряча вода для всієї родини: ТОП-5 бюджетних бойлерів на 80 літрів

142094-1
besplatka_728_90_ukr

У більшості українців літо асоціюється не лише з відпочинком, сонячною та спекотною погодою, а й з плановими відключеннями гарячої води. Без бойлера витримати кілька тижнів «моржування» можуть тільки справжні сміливці. Втім, далеко не завжди придбання дорогого водонагрівача є можливим для середньостатистичної сім’ї з трьох-чотирьох осіб.

Добре, що виробники сучасної кліматичної техніки чудово розуміють потенційних покупців і виготовляють бойлери з різних цінових категорій. Навіть модель, оснащену баком на цілих 80 літрів, сьогодні можна купити за цілком доступною ціною.

ТОП-5 найбюджетніших бойлерів на 80 літрів від різних виробників

728x90
  • На першомі місці – якісний та функціональний продукт Tronic 1000 TR1000T 80 B від відомого німецького виробника Bosch. Настінний вертикальний водонагрівач, здатний забезпечити достатнім запасом гарячої води навіть велику родину. Бак білого кольору виготовлено з якісної склокераміки, яка характеризується довоговічністю та міцністю. Для нагрівання 80 літрів води бойлер витрачає приблизно 2 години часу. Для встановлення оптимальних параметрів нагріву бойлер оснащено зручною механічною системою керування.
  • Другу позицію займає ARISTON BLU1 R 80 V – вертикальний бойлер, який здатен нагрівати воду до максимальної температури 75 градусів Цельсія. Конструкція бойлера передбачає наявність магнієвого анода, який запобігає розвитку корозійних процесів всередині бака. Тривалість нагріву складає приблизно 2 години 37 хвилин. Замовити цей бюджетний бойлер Ariston 80 л можна на сайті www.moyo.ua.
  • На третій позиції опинився Ardesto EWH-80ACWMI – бюджетний водонагрівач з мокрим ТЕНом підвищеної потужності. Він оснащений 80-літровим сталевим баком з антикорозійним емалевим покриттям. Форм-фактор бойлера циліндричний, тому він займає значно менше місця, ніж квадратні та прямокутні моделі.
  • На четвертому місці – недорогий накопичувальний бойлер з мокрим ТЕНом Zanussi ZWH/S80SYMPHONY2.0. Зручний та простий у використанні, він точно забезпечить користувачів гарячою водою для купання, миття посуду та прання текстильних виробів. Завдяки механічній системі керування процес його налаштування відрізняється легкістю і доступністю.
  • Замикає п’ятірку GORENJE GBF 80/UA. Цей бойлер дещо дорожчий, ніж вищезгадані моделі. Втім, він також належить до бюджетної цінової категорії. Характеризується високою потужністю і вражаючим корисним об’ємом, тобто об’ємом, який використовується безпосередньо для нагрівання води (75,1 літрів).

Недорогі бойлери на 80 літрів – це чудове рішення у «боротьбі» з тимчасовими відключення гарячого водопостачання. Вони відрізняються універсальністю, оскільки підходять для встановлення в квартирах, приватних будинках, та навіть на дачах.

*матеріал розміщено на правах реклами

Можливо Вас зацікавить