Два нардепи з Черкащини отримали майже 80 тис. грн компенсації за житло

Два нардепи з Черкащини отримали майже 80 тис. грн компенсації за житло
besplatka_728_90_ukr

Від початку роботи у Верховній Раді два нардепи з Черкащини від політичної партії «Слуга народу» Олег Арсенюк та Любов Шпак отримали компенсацію за проживання у столиці майже по 40 тис. грн кожен. Про це повідомляє громадський рух «ЧЕСНО» із посиланням на інформацію Верховної Ради України.

Читайте також: Активісти привезли землі черкаському «слузі народу»

Так, нардепка від 194-ого округу Черкащини Любов Шпак отримала 39 тис. 500 грн компенсації, а нардеп від 195-ого округу Олег Арсенюк — 39 тис. 600 грн.

Згідно зі статтею 35 закону “Про статус народного депутата України”, депутати ВРУ отримують компенсацію за винайм помешкання або оплату готельного номера за умови, якщо вони не забезпечені житлом у столиці та мають реєстрацію місця проживання на відстані понад 30 кілометрів від меж міста Київ.

Нагадаємо, що нардепка з Черкащини придбала елітну автівку. Загальна вартість автівки 2019-ого року випуску склала 1 млн 281 тис. 723 грн. Також, знаходячись на посаді ректорки Східноєвропейського університету, нардепка заробила понад мільйон гривень, а на посаді нардепки — 83 тис. 47 грн.

First1

Можливо Вас зацікавить