Двоє черкащан постраждали під час пожежі на житомирській заправці

Двоє черкащан постраждали під час пожежі на житомирській заправці
besplatka_728_90_ukr

У результаті масштабної пожежі на АЗС «Яркон» в Житомирі постраждали троє чоловіків — працівників сервісного підприємства. Про це пише «freshnews.zt.ua».

Двоє постраждалих перебувають в реанімації — їхній стан вкрай важкий. Вони перебувають на апараті штучної вентиляції легенів, лікарі роблять все можливе для порятунку їхніх життів. Третьому було надано необхідну медичну допомогу на місці, обійшлося без госпіталізації.

Під час проведення технічних робіт виникло загоряння в одному з підземних резервуарів, де був  газ пропан.

У результаті пожежі термічні опіки отримали троє працівників сервісного центру з обслуговування газових установок АЗС — киянин, 1972 року народження, та двоє жителів Черкаської області, 1962 року народження. Вони проводили технічні, ремонтні роботи на автозаправній станції. У чоловіків діагностовано 95% опіків тіла.

- Двоє чоловіків госпіталізовані в опіковий центр, перебувають у вкрай тяжкому стані. Третьому надана необхідна медична допомога на місці події, без госпіталізації, — розповіла прес-секретар Головного управління Національної поліції в Житомирській області Ольга Номерчук.

Попередня правова кваліфікація події: стаття 267 («Порушення правил поводження з вибуховими, легкозаймистими та їдкими речовинами або радіоактивними матеріалами») Кримінального кодексу України. Усі обставини і причини, які призвели до пожежі, встановлюються в межах розпочатого досудового розслідування.

First1

Можливо Вас зацікавить