Екснардеп з Черкащини вирішив балотуватися на посаду київського міського голови

Екснардеп з Черкащини вирішив балотуватися на посаду київського міського голови
besplatka_728_90_ukr

У разі проведення дочасних виборів екснардеп з Черкащини, лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко балотуватиметься на посаду міського голови Києва. За таке рішення було одноголосно проголосовано у ході п’ятого з’їзду партії Громадського руху «Рідна країна». Про це йдеться на офіційному сайті політичної партії.

Одним із пунктів резолюції, яку ухвалив з’їзд, була зазначена готовність партії брати участь у виборах до міської ради Києва.

- Наша команда Громадського руху «Рідна країна» прийняла рішення брати участь у виборах до Київської міської ради і відстоювати інтереси не забудовників, чиновників та елітних заробітчан, а всіх киян, — зазначив лідер партії Микола Томенко.

Зазначимо, що Микола Томенко — народний депутат IV — VIII скликань. Народився у селі Малі Канівці Чорнобаївського району.

З 18 червня 2014 року до 13 липня 2015 року працював позаштатним радником експрезидента України Петра Порошенка. Також він очолював Комітет ВРУ з питань свободи слова та інформації у ВРУ IV скликання з 2002 до 2005 року та у ВРУ VII скликання з 2012 до 2014 року.

Нагадаємо, що на позачергових виборах до Верховної Ради України політичний діяч з Черкащини Микола Томенко опинився у першій п’ятірці від партії «Громадянська позиція».

First1

Можливо Вас зацікавить