Експерти розповіли про причину отруєння черкащан, які вживали млинці з одного із супермаркетів міста

Експерти розповіли про причину отруєння черкащан, які вживали млинці з одного із супермаркетів міста
besplatka_728_90_ukr

Наразі кількість черкащан, які отруїлися млинцями з різною начинкою, придбані у супермаркеті «Делікат +», становить 29 осіб. Усі хворі були госпіталізовані до Черкаської міської інфекційної лікарні з попередніми діагнозами: гостра кишкова інфекція, середнього ступеня важкості. Про це інформує пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

За результатами лабораторних досліджень проб, було виявлено відхилення від гігієнічних нормативів за мікробіологічними показниками у кулінарних стравах, воді питній та змивах з обладнання та спецодягу працівників кулінарного та м’ясного цехів супермаркету.

У 11-ти дорослих та 6-ти дітей, за результатами лабораторних обстежень, встановлено заключний діагноз: сальмонельоз, обумовлений Salmonella enteritidis, середньої важкості. Станом на 11 вересня у лікарні перебувають 15 хворих осіб, з них 2 дітей.

Також було видано рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів в частині виробництва харчових продуктів. Також від роботи було відсторонено двох працівників кулінарного цеху.

Нагадаємо, що до Черкаської міської інфекційної лікарні одразу потрапили дев’ять черкащан, які вживали млинці з різною начинкою, придбані у одному із супермаркетів міста.

Можливо Вас зацікавить