Етнічні мотиви з модерновими нотками: показ колекцій черкаських дизайнерів (ФОТО)

kolekcija iryny dykoji 5
unnamed

Сучасний одяг з українською душею! Саме так можна охарактеризувати показ колекцій від відомих черкастькх дизайнерів «Черкаси FASHION», що пройшов 16 вересня у Долині троянд, і був приурочений до Дня народження Черкас.

На День міста черкаські богатирі показували свою силу та міць

Поєдннання етностилю та новомодних тенденцій не залишило жодного відвідувача байдужим. Кожен зміг знайти собі щось до смаку: чи то розшиті хустини Тетяни Дубовець, які осіннього вечора зігріють не тільки тіло, а й душу, чи головні убори від Ірини Дикої у поєднанні з неперевершеним верхнім одягом, а комусь до смаку припали вишиті рушники народної майстрині Олександри Теліженко.

Спортивно і пізнавально: День міста черкасці святкують із велоквестом (ФОТО)

Оцінити усе різноманіття колекцій черкаських дизайнерів ви можете у нашому фоторепортажі:

«Рушник — це оберіг високого космічного звучання…», — Олександра Теліженко

Заслужена художниця України, народна майстриня Олександра Теліженко порадувала черкасців на День міста колекцією рушників, які можуть стати окрасою будь-якої української домівки.

pokaz mod 4

pokaz mod

pokaz mod 3

pokaz mod 2

pokaz mod 5

Майстриня ручної вишивки Тетяни Дубовець дивувала гостей свята своїми модернізованими хустками, що доповнять образ кожної жінки, яка хоче запам’ятатися надовго.

hustky dubovec

hustky dubovec 4

hustky dubovec 3

hustky dubovec 2

hustky dubovec 5

Вона поєднала етнічні мотиви і сучасність! Колекція елегантного жіного одягу дизайнера Ірини Дикої полонила всіх, хто мав змогу насолоджуватися показом цієї колекції.

kolekcija iryny dykoji 4

kolekcija iryny dykoji 3

kolekcija iryny dykoji 2

kolekcija iryny dykoji

kolekcija iryny dykoji 5

kolekcija iryny dykoji 6

У торговій марці «Вишиванка» поєдналися віковічні українські традиції й тренди сьогодення. Чоловіча і жіноча колекція до вашої уваги!

kolekcia vyshyvanka 5

kolekcia vyshyvanka 4

kolekcia vyshyvanka 3

kolekcia vyshyvanka 2

kolekcia vyshyvanka

Також на показі можна було насолодитися виступами черкаського гурту «Карамель», скрипкового дуету «Акварелі», піснею «Два рушники» Євгена Воловенка та іншими вокальними і танцювальними колективами.

karamel

karamel 2

skrypalky akvarel

volovenko

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить