Фасад ще однієї черкаської школи прикрасить мурал, створений за кошти міського голови (ФОТО, ВІДЕО)

mural
besplatka_728_90_ukr

Ще на одній черкаській школі з’явиться мурал, його відкриття заплановане на 2 вересня. Над малюнком з яскравих квітів вже два тижні працює художниця Катерина Колесник. З міського бюджету на нього не було витрачено ані копійки. Всі роботи і матеріал оплачені за преміальні міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. До цього, таке масштабне графіті прикрашало лише стіну 15 школи.

Колись на вході до 28 школи було мозаїчне панно. З часом воно розсипалося, реконструкція потребувала значних коштів. Тоді ж з’явилася ідея намалювати там мурал.

- Коли вже почали робити утеплення школи, панно ми зняли, цю стіну підготували під майбутній мурал і чекали, коли трапиться слушна нагода. І ось буквально нещодавно до наз завітав Анатолій Васильович (міський голова Черкас — ред.), ми йому розповіли про нашу ідею і він нас підтримав, молодіжна рада погодилася це реалізувати, — розповіла директорка ЗОШ №28 Тетяна Скорик. 

Незабаром, додала директорка школи, такими малюнками буде оформлений фасад школи і зі сторони спортивної зали.

mural 2

На цей мурал наразі вже витрачено близько 30 тисяч гривень, у коментарі «Вичерпно» повідомив голова Черкаської молодіжної ради при міському голові Володимир Панченко.

- На створення цього муралу пішла якраз частина моєї премії, про яку так багато говорять.Ось на такі проекти я її якраз і витрачаю. Ми хочемо всі школи цього мікрорайону (Південно-Західний район — ред) перетворити на витвір мистецтва, — прокоментував очільник Черкас Анатолій Бондаренко.

Читайте також: За молодими людьми — майбутнє Черкас: Бондаренко фінансуватиме молодіжні проекти зі своєї зарплати (ФОТО)

IMG_20190820_123343

Над створенням муралу Катерина працює вже два тижні. Каже, дизайн затверджували всієї школою, в малюнку враховані побажання і смаки як колективу, так і учнів.

- Ми вирішили зробити такий весняний, теплий і добрий малюнок, щоб він радував і школярів, і перехожих, — розповіла Катерина Колесник, яка є і автором і виконавцем малюнку.

mural 3

Також за кошти міського голови, якими розпоряджається Черкаська молодіжна рада, до Дня міста планують розмалювати черкаські тролейбуси. На них хочуть зобразити визначні місця обласного центру і цікаві постаті.

З того, що вже вдалося реалізувати, — оздоблений яскравим графіті 300-метровий паркан уздовж черкаської набережної, який був розмальований в межах всеукраїнського фестивалю Алярм, що проходив в обласному центрі 29-30 червня.

Можливо Вас зацікавить