Фінансування вистачає: цього року закінчать реконструкцію скверу “Юність”

88132070_2682241115156357_6835465250725167104_o
besplatka_728_90_ukr

До кінця року всі будівельні роботи мають бути закінчені. Про це у коментарі «ВиЧЕрпно» повідомив директор КП «Дирекція парків» Андрій Куча.

- “Дирекція парків” вже замовила обладнання електричного і освітлювального характеру. Нині працівники продовжують вкладати тротуарну плитку і  підготовлюють ґрунт до висадки дерев. Будівництво фонтану просувається швидко і якісно. Фінансування вистачає, тому цього року плануємо закінчити реконструкцію, — розповів Андрій Куча.

Як повідомляють на сайті міськради, у сквері “Юність”  вже провели підземні комунікації для системи автоматичного поливу, облаштували водопровідно-каналізаційні мережі та підготувалися до встановлення вуличного освітлення.

Нагадаємо, що нині сквер «Юність» реконструюють. Після ремонту він стане багатофункціональним для проведення великої кількості масових заходів, люди зможуть відпочивати та працювати на свіжому повітрі.

Також у сквері планують створити найбільший в Україні сад магнолій. Ця концепція наразі вивчається провідними українськими компаніями, які мають великі розсадники магнолій.

Анна Яворська

First1

Можливо Вас зацікавить