«Фірми, які відносять до орбіти Тренкіна, ніколи не постачали продукти ні в дитячі садочки, ні в школи», — Юрій Тренкін в студії «ВиЧЕрпно» (ВІДЕО)

Депутата-"батьківщинівця" підозрюють в ухилянні від сплати податків майже на 5 млн грн
besplatka_728_90_ukr

Таку заяву депутат міськради зробив у студії «ВиЧЕрпно». Зокрема, компанія «Хлібний дім Україна», яка належить родині Юрія Тренкіна, за його словами, не постачає м’ясну продукцію в жоден дошкільний навчальний заклад, лише у торгові точки Черкащини.

- Якщо розкласти логістику садочків: у нас 54 точки доставки і всі вони вимагають (і це чітко прописано в договорі), що продукція повинна бути доставлена щоденно в проміжок часу з 6 до 8 ранку. Ви розумієте, яку потрібно мати потужну логістичну структуру, яку складську логістику, для того, щоб забезпечити якість і своєчасність доставки продукції. Думаю, не багато компаній зможуть це потягнути, — відзначив Юрій Тренкін.

Натомість він відзначив, що, як голова бюджетної комісії при Черкаській міській раді, причетний до зміни системи проведення тендерів на поставки харчування в ДНЗ.

- Я виступив з критикою системи дитячого харчування, яка була за часів Сергія Одарича (колишній міський голова Черкас — ред.). Що саме було не так: тендер проводився один раз на три роки, величина тендеру навіть на ті роки була 270 мільйонів гривень. По-друге, дітей, тварин, зоопарки змішали в одну купу, тобто тендер проводився одним лотом і на зоопарки, і на дитячі садочки, і на спеціалізовані школи. Далі, тендер проводився однією цифрою: всі продукти зсумовувалися і хто надавав найменшу вартість, той і перемагав. Люди, які мали доступ до даних скільки і що замовляє департамент, чітко бачили, що, наприклад, ті ж екзотичні соки, беруться по літру на рік, і ставили на них ціну одна гривня. І таким чином перемагали чесного конкурента, — розповів Юрій Васильович.

Окрім того, депутат відзначив, що раніше в таких тендерах не могли брати участь виробники.

- Тому, що зробила наша бюджетна комісія: по-перше, розділила тварин та дітей — окремо проведення тендеру по зоопарку, окремо — по дитячих садочках. По-друге, ми зробили термін, на який проводиться тендер, не більше одного календарного року, оскільки немає гарантії, що фірма стабільно працюватиме. По-третє, ми розбили по видах продукції — окремо м’ясо, окремо молоко, окремо овочі і так далі. І тепер виробники мають можливість безпосередньо взяти участь у тендері. Без посередників. Бо в тому тендері завідомо була закладена корупційна складова, що повинна бути фірма-посередник, яка скупить продукцію у всіх виробників, закладе свою рентабельність і повезе в дитячі садочки, — прокоментував Юрій Тренкін.

Детальніше про політичну діяльність Юрія Тренкіна, його амбіції балотуватися в депутати ВРУ, чи причетні пов’язані з ним фірми до інших тендерів у місті та багато іншого дивіться у відео «ВиЧЕрпно»:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить