Фото Уманської «Софіївки» потрапило в Український фінал світового конкурсу від Вікіпедії

800px-_-_-_-_-_-_
besplatka_728_90_ukr

Автор фото Олександр Примас

У конкурсі Wiki Loves Monuments (“Вікі любить пам’ятки”) — знімок з Національного дендрологічного парку “Софіївка”, став найкращим у Черкаській області. Тепер фото парку змагатиметься у фіналі Української частини конкурсу від Вікіпедії.Про це інформує «Вечірня Умань».

Wiki Loves Monuments (“Вікі любить пам’ятки”) — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в близько 40 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією Вікімедіа Україна. Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх на Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі. Зазвичай конкурс триває з 1 по 30 вересня включно.

Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі.

Цікаво, що переможцем української частини конкурсу Wiki Loves Monuments-2015 стала світлина Кам’янець-Подільської фортеці відомого фотографа з Черкас Сергія Криниці.

First1

Можливо Вас зацікавить