Сергій Танюк більше не очолює міську організацію УКРОПу

f7136a46a6bab5316b57984851efe3b442cd520b

6 лютого на позачерговій конференції Черкаської міської організації УКРОПу партійці обрали головою Ігоря Асауляка. Його кандидатуру підтримали більшість присутніх на зібранні укропівців. Ігор Асауляк замінив на цій посаді Сергія Танюка, який суміщав посади міського та обласного голови осередку партії.

Водночас очільник Черкаської обласної організації УКРОПу Сергій Танюк пов’язує з призначенням Ігоря Асауляка підвищення ефективності роботи міської організації.

«Я впевнений в надійності й професійних якостях Ігоря, котрий проявив себе послідовним і ефективним менеджером. Це рішення є важливим кроком для розбудови черкаського осередку партії», ‒ сказав Сергій Танюк.

Крім того, лави партійців Черкаської міської організації УКРОПу поповнило ще 4 члени, за це рішення учасники конференції проголосували одноголосно.

Довідка. Ігор Асауляк народився 16 листопада 1975 року в Черкасах. Має вищу економічну освіту. Працював в комерційних підприємствах на керівних посадах. З 2016 року ‒ начальник відділу продажу ТОВ «Екопродсервіс». З вересня 2017 року ‒ член міської організації УКРОПу.

За інформацією офіційного сайту політичної партії.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить