Готуйте попкорн: сьогодні відновили роботу черкаські кінотеатри

МОЗ розробило рекомендації для відвідувачів і працівників кінотеатрів
besplatka_728_90_ukr

Згідно із постановою Кабміну, сьогодні в Україні почали відкривати кінотеатри. Черкаські кінозали також готові приймати відвідувачів із дотриманням протиепідемічних заходів.

Директор кінотеатру «Мultiplex» Костянтин Чернецький зазначив, що більшість заходів безпеки вони впровадили одними з перших ще до карантину. До відкриття залів готувались ретельно і заздалегідь:

«Відповідно до постанов МОЗ та Кабміну, ми заблокували місця в шахматному порядку в залах та продаємо квитки лише на 50% місць. Також використовуємо маски, антисептики, рукавички та інші засоби індивідуального захисту. Дезінфекцію контактних поверхонь проводимо кожні три години, а в залах — після кожного сеансу. Обов’язково проводимо температурний скринінг персоналу», — повідомив у коментарі «ВиЧЕрпно» Костянтин Чернецький.

За його словами, у прокат сьогодні вийде частина фільмів, які не встигли потрапити на екрани внаслідок карантину, частина — ретроспектива. Вже в серпні на містян очікують прем’єри фільмів «Тенет» та «Мулан».

Варто зазначити, що карантин ще повністю не скасували, а це значить, що потрібно дотримуватися певних рекомендацій щодо організації продиепідемічних заходів:

- проведення температурного скринінгу;

- використання засобів індивідуального захисту;

- контроль вхідних квитків безконтактним способом за допомогою сканерів штрих-кодів;

- одночасне перебування не більше 1 особи на 5 кв. м.;

- робота кінотеатрів лише до 22:00.

Відвідувачів просять дотримуватись вказівок організаторів, не відвідувати заклади у разі виникнення респіраторних симптомів та дотримуватись особистої гігієни.

First1

Можливо Вас зацікавить