Готуйте попкорн: сьогодні відновили роботу черкаські кінотеатри

в Новини

Згідно із постановою Кабміну, сьогодні в Україні почали відкривати кінотеатри. Черкаські кінозали також готові приймати відвідувачів із дотриманням протиепідемічних заходів.

Директор кінотеатру «Мultiplex» Костянтин Чернецький зазначив, що більшість заходів безпеки вони впровадили одними з перших ще до карантину. До відкриття залів готувались ретельно і заздалегідь:

«Відповідно до постанов МОЗ та Кабміну, ми заблокували місця в шахматному порядку в залах та продаємо квитки лише на 50% місць. Також використовуємо маски, антисептики, рукавички та інші засоби індивідуального захисту. Дезінфекцію контактних поверхонь проводимо кожні три години, а в залах — після кожного сеансу. Обов’язково проводимо температурний скринінг персоналу», — повідомив у коментарі «ВиЧЕрпно» Костянтин Чернецький.

За його словами, у прокат сьогодні вийде частина фільмів, які не встигли потрапити на екрани внаслідок карантину, частина — ретроспектива. Вже в серпні на містян очікують прем’єри фільмів «Тенет» та «Мулан».

Варто зазначити, що карантин ще повністю не скасували, а це значить, що потрібно дотримуватися певних рекомендацій щодо організації продиепідемічних заходів:

— проведення температурного скринінгу;

— використання засобів індивідуального захисту;

— контроль вхідних квитків безконтактним способом за допомогою сканерів штрих-кодів;

— одночасне перебування не більше 1 особи на 5 кв. м.;

— робота кінотеатрів лише до 22:00.

Відвідувачів просять дотримуватись вказівок організаторів, не відвідувати заклади у разі виникнення респіраторних симптомів та дотримуватись особистої гігієни.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Частина Черкас сьогодні буде без світла
Новини
Економічний паспорт українця: президент подає до парламенту законопроект
Новини
Проїзд до столиці з Черкас подорожчав