Гра для маленьких і великих — найбільші набори Lego*

Записати
besplatka_728_90_ukr

З конструкторами Лего полюбляють грати всі, від маленьких до великих. Компанія щороку випускає сотні різноманітних колекцій, серед яких кожен зможе знайти найбільш цікавий для себе варіант. Особливу увагу виробники приділяють великим наборам, що мають чимало різноманітних деталей і дозволяють збирати доволі цікаві конструкції або навіть цілі ігрові зони. Одним із популярних варіантів є LEGO Minecraft, який містить кілька тисяч елементів.

Найбільші набори різних серій

Серед найпопулярніших наборів компанії, що складаються з більш ніж 1000 деталей, можна назвати:

Сокіл Тисячоліття — 7541 деталь, точна копія космічного корабля з популярної кіносаги «Зоряні війни», за мотивами якої компанія випустила кілька цікавих серій наборів. Розміри «Сокола» не вкладаються в уяві. Щоб розмістити його, знадобиться велика полиця, проте воно того варте. Детальність корабля дуже висока, він точно сподобається колекціонерам.

Гірська Печера LEGO Minecraft — 2863 деталі, це не найбільший набір виробника, проте один із найбільш функціональних і популярних.

Зірка Смерті — 4016 деталей. Готова модель має декілька рівнів, кожний з яких є повноцінною ігровою зоною. У наборі 27 міні-фігурок, що зроблять гру надзвичайно цікавою.

Тадж Махал — 5923 деталі. Розміри, детальність та реалістичність споруди вражає навіть найприскіпливіших колекціонерів. Якщо ви хочете зібрати найгарнішу колекцію Лего, цей набір повинен опинитися на вашій полиці.

Порт Ніндзяго Сіті — 3553 деталі. Неймовірно розкішний порт, який сподобається всім прихильникам серії Ніндзяго. Порт виконаний дуже детально. До того ж у коробку поклали 13 найбільш важливих фігурок Лего.

Чарівний замок Діснею — 4080 деталей. Він немов зійшов із телевізійної заставки. Не вистачає лише кількох феєрверків — і ви отримаєте найкращий колекційний набір для юних принцес.

Кілька видатних рекордів

Крім великих наборів, що випускає компанія, існує чимало споруд, створених прихильниками Лего. Деякі з них навіть увійшли до Книги рекордів Гіннеса. Серед найвідоміших: найбільше дерево сакури, що зроблене з 881 470 елементів, та 13-метровий Тауерський міст, який виготовлений із понад 5 мільйонів деталей і може витримати вагу двох справжніх авто.

*на правах реклами

First1

Можливо Вас зацікавить