Громадські діячі виявили корупційну схему по «віджиму» нерухомості померлих людей?

Громадські діячі виявили корупційну схему по «віджиму» нерухомості померлих людей?
в Новини

27.10.2015 року ГС “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” вперше долучилась до судової справи громадського діяча, голови Благодійного фонду «Брат» – Олександра Тарасюка, який позивається  в Адміністративному суді про визнання протиправними дій і бездіяльності суддів іншого Черкаського суду – Соснівського. 18.11.2015 року відбулось чергове судове засідання по цій справі, інформує прес-служба громадської спілки.

По суті справи: громадські діячі виявили корупційну схему, а саме, організовану злочинну групу, яка «віджимала» нерухомість померлих людей та у яких не має спадкоємців. По закону, якщо у людини не має спадкоємця, і вона померла, то квартири чи будинковолодіння мають переходити до територіальної громади м. Черкаси.

Зі слів партнера Агенції – О. Тарасюка, в корупційних схемах були задіяні нотаріуси, ЧООБТІ, управління юстиції та соціальні служби міста, які переводили відумерлу нерухомість у приватну власність зацікавлених осіб.  Арифметика дуже проста, за три роки за допомогою до соціальних працівників звертаються в середньому 200 – 209 одиноких стареньких, а у власність громади перейшло за  цей час лише 4 квартири (!). Таким чином, 205 квартир неправомірно переоформлено на соціальних працівників та інших зацікавлених осіб.

В якості свідка, для дачі пояснень, Адміністративний суд (Головуюча суддя – Калиновська) викликав екс-голову Соснівського райсуду – Кузьменка В.А., але той на судове засідання у черговий раз так і не прибув. Невже пану Кузьменку В.А. є що приховувати від громадян України?!!

Наступне засідання по цій справі призначено на понеділок, 30 листопада 2015р. о 9.00 в Черкаському окружному адміністративному суді (будівля Соснівської районної ради).  Прогнозуємо, що у цей день суд вчергове буде робити вигляд, що колегія суддів «намагається» витребувати від «колег» необхідні докази по справі.

Громадськість хоче змусити суддів дотримуватись елементарних правил етики та надати відповіді на самі звичайні запитання:

– ЧОМУ судові засідання постійно розпочинаються з запізненнями, щонайменше на пів години?

– ЧОМУ суд постійно затягує розгляд справи (кожен вихід до нарадчої кімнати триває мінімум півтори години, коли розумним і достатнім для вирішення клопотань достатньо 10 хв.)?

– ЧОМУ судді самостійно трактують закон і вихід до нарадчої кімнати колегія називає технічною перервою? Що це брак кваліфікації, «КОНКУРС КРАСИ» чи відверте нехтування законом?

Об’єднана коаліція громадських організацій

Реклама