Холодницький підтвердив, що «бурштинову» справу сфальсифіковано детективами НАБУ

83_main
besplatka_728_90_ukr

Національне антикорупційне бюро України передавало прокурорам фальсифіковані протоколи з роздруківками аудіозаписів, а САП довіряла детективам НАБУ в тому, що слова в роздруківці відповідають словами з аудіозапису розмови фігурантів бурштинової справи. Про це заявив голова САП Назар Холодницький в інтерв’ю DW, інформує Главком«.

Відповідаючи на уточнююче питання журналістки щодо фальсифікації детективами НАБУ матеріалів бурштинової справи, Холодницький зазначив:

«А тепер ми змушені перевіряти все самі, а як виявилося, є факти, коли надруковані слова не відповідали записаному звуку».

За його словами, ні прокурорам САП, ні йому особисто і в голову не могло прийти, що можуть існувати такі розбіжності. Це було елементарне питання довіри, адже на 250 детективів НАБУ — 30 прокурорів САП.

Назар Холодницький додав, що в подальшому все будуть звіряти до коми, адже і з граматикою в НАБУ теж погано, бо ж у деяких документах детективи НАБУ допускають більше сотні помилок.

Раніше повідомлялося, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо слідчого Національного антикорупційного бюро України, який сфальсифікував розшифровку прослушки фігуранта «бурштинової справи», нардепа від «Народного фронту» Максима Полякова.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить