«Хто годуватиме наших дітей?», — працівники «Черкасиобленерго» під міськрадою просили їх підтримати

protest 2
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні працівники «Черкасиобленерго» знову вийшли на вулиці Черкас, щоб вимагати виплатити їм заборгованість по заробітній платі, інформує кореспондент «ВиЧЕрпно». 

Спочатку вони залишили плакати зі своїми вимогами на огорожі підприємства, а потім попрямували до Черкаської міської ради. До них вийшли чиновники, зокрема два заступника міського голови — Станіслав Овчаренко та Геннадій Шевченко. Мітингувальники попросили їх виділити їм кошти на поїзду до Києва, де у Печерському суді має вирішуватися їхнє питання.

protest 3

protest

protest 6

- Я вчора був на засіданні національної енергетичної комісії, — звернувся до працівників обленерго перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко. — Я піднімав там, в тому числі, питання невиплати заробітної плати на «Черкасиобленерго». Також обговорювалося питання «Азоту». Ситуацію по вашому підприємству вони досконало знають, тому, думаю, вона вирішиться найближчим часом.

protest 5

Також він відзначив: щодо невиплати зарплати протягом 4-х місяців, вони звертатимуться в усі компетентні органи. Також він пообіцяв, що міська рада надасть усю необхідну юридичну допомогу працівникам енергетичного підприємства у судах.

protest 4

Наразі працівники «Черкасиобленерго» разом із представниками міської влади пішли домовлятися, що їм робити далі. Проте вони налаштовані серйозно і у разі потреби готові перекривати пішохідний перехід.

Нагадаємо, учора працівники «Черкасиобленерго» перекривали трасу Київ-Одеса під Уманню. Також вони мітингували неподалік Деньгівського лісництва. 

Відзначимо, днями Печерський райсуд Києва заборонив ПАТ «Черкасиобленерго» здійснювати будь-які дії, що спрямовані на зміну керівника. Таким чином, було задоволено позов колишньої очільниці підприємства, яка вважає, що наказ про її звільнення був незаконним. Самі ж працівники установи не бажають, щоб «Черкасиобленерго» очолювала Світлана Кузьмінська, оскільки підозрюють її у розкраданні коштів.

First1

Можливо Вас зацікавить