І сквер озеленювали, і кашу їли: як у ЧДТУ відсвяткували професійне свято освітян

DSC_0297
besplatka_728_90_ukr

До дня працівників освіти України студенти та викладачі Черкаського державного технологічного університету влаштували «Освітянську толоку». До університетського родинного заходу долучилися й мешканці мікрорайону Черкас та представники міської влади.

– Вчитель – це людина, яка дає слушні поради, людина, на яку хочеться рівнятися, людина, яка залишає слід у серці. Справжнє благо, яке дала нам доля – продовжувати освітянську роботу, –зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор. – Сьогодні Черкаський державний технологічний університет не просто святкує, а й працює, аби потім пишатися своєю роботою.

DSC_0230

DSC_0242

DSC_0219

Ректор ЧДТУ вручив низці науково-педагогічних працівників та співробітників університету почесні відзнаки про визнання їхніх професійних досягнень та  з нагоди Дня працівників освіти України.

Викладачі та студенти усіх факультетів, гості та співробітники висадили тюльпани та туї задля озеленення території університету.

DSC_0285

DSC_0276

DSC_0356

DSC_0306

Опісля праці всі поласували смачною освітянською кашею, приготованою кухарями їдальні університету.

DSC_0338

Під час «Освітянської толоки» за ініціативи колективу викладачів кафедри дизайну відбувся й благодійний аукціон, на якому розігрувалися з десяток картин талановитих студентів кафедри. Близько 1200 гривень, які зібрали на аукціоні, будуть передані благодійному фонду «Життя», що опікується  вуличними тваринами нашого міста.

DSC_0365

DSC_0216

Під час родинного заходу діяла виставка художніх робіт викладачів та студентів факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну,  проходили конкурси, розваги та неформальне спілкування, а також розважав виконанням пісень дівочий поп-рок гурт «Time».

DSC_0347

DSC_0344

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить