Інспектори Держгеокадастру Черкащини за півтора місяця нарахували 2,4 млн грн шкоди

perevirka
besplatka_728_90_ukr

Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області під час перевірок у різних районах протягом липня – серпня 2018 року виявили 180 порушень земельного законодавства, вчинених на площі 1544 га.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, встановлено 69 фактів самовільного зайняття земельних ділянок загальною площею 1200 га, 13 відхилень від проектів землеустрою при використанні земельних ділянок загальною площею 344 га. Крім того, зафіксовано 98 порушень адміністративного законодавства щодо невиконання приписів про усунення встановлених раніше порушень та ін.

За півтора місяця фахівці Управління з контролю за використанням та охороною земель нарахували розмір заподіяної шкоди державі за самовільне зайняття земель на суму 2 млн 404 тис. грн., із якої понад 1,5 млн грн. порушники сплатили добровільно. Також у результаті перевірок винесено 65 постанов про адміністративні стягнення на загальну суму 16,5 тис. грн.

Усього з початку 2018 року на території Черкащини державні інспектори виявили 489 порушень земельного законодавства, за які нарахували 9 млн 431 тис. грн. шкоди, заподіяної державі. Добровільно порушники сплатили 3,6 млн грн., інші матеріали Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області передало до правоохоронних органів.

Можливо Вас зацікавить