«Із Бондаренком у нас товариські взаємини», — Дмитро Кухарчук розповів, чому міський голова підтримав його на Парламентських виборах (ВІДЕО)

Снимок
besplatka_728_90_ukr

Лідер обласного партійного осередку політичної партії «Національний корпус» Дмитро Кухарчук розповів про свої взаємини з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренко.

Під час парламентської кампанії Анатолій Бондаренко відкрито підтримав кандидатуру Дмитра Кухарчука, як кандидата по 194 виборчому округу, тоді це виглядало дещо дивно, оскільки міський голова є очільником обласного осередку політичної партії «Батьківщина», яка також висувала свого кандидата по цьому округу.

Дмитро Кухарчук пояснив, чим був обґрунтований такий вибір із боку Анатолія Васильовича та розповів про партнерсько-товариські взаємини.

«У нас із Анатолієм Васильовичем непогані товариські взаємини, я єдиний свого часу прийшов до Бондаренка, попросивши підтримки, та приніс певну концепцію розвитку міста, бачення того, як я допомагатиму з Верховної Ради місту Черкаси, крім мене ніхто цього не зробив, тому саме тоді, ймовірно, у нього виникло розуміння, що зі мною можна буде співпрацювати», — пояснив Дмитро Кухарчук.

Також Дмитро зазначив, якщо у другий тур вийде Анатолій Бондаренко та ще хтось крім нього, то, безсумнівно, він підтримуватиме Бондаренка, а якщо вийдуть Кухарчук та Бондаренко, то він, на його думку, переможе.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить