«Із коронавірусу треба робити не психоз, а масовий імунітет», — Сергій Шахов (ВІДЕО)

"Із коронавірусу треба робити не психоз, а масовий імунітет", - Сергій Шахов (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Сергій Шахов став першим народним депутатом України, який захворів на коронавірусну інфекцію. Перші симптоми хвороби наприкінці січня було виявлено у його дітей, а згодом у бабусі. Нардеп розповідає, що на той момент тестів на COVID-19 в Україні ще не було, аби визначити, чи це все ж це був коронавірус. У студії «ВиЧЕрпно» нардеп поділився своїми міркуваннями щодо особливостей цього захворювання.

Читайте також: У Черкасах нардеп, який перехворів на коронавірус,

здавав кров для «ковідної» плазми

- Я не впевнений, що першим захворів на COVID-19 у Верховній Раді України. Хотів би перевірити весь Парламент на антитіла, які знаходяться в крові кожної людини, яка перехворіла на коронавірус. Наприклад, у крові моєї бабусі, яка перехворіла на COVID-19, знайшли антитіла до захворювання, — розповідає Сергій Шахов.

Зазначимо, що народний депутат неодноразово пропонував свою кров вченим, які займаються пошуком вакцини і ліків від коронавірусу. Він переконаний, що всім українцям потрібно здати кров на антитіла, оскільки переважна більшість перехворіла на COVID-19 безсимптомно.

- Ми п’ята держава у світі, яка розробила тести на антитіла. Хотілося, щоб ми були першою державою у світі, вчені якої винайдуть ліки проти коронавірусу. Із цієї хвороби треба робити не психоз, а масовий імунітет, — додав нардеп.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить