Із середньою явкою у 48% або як на Черкащині голосували на виборах до ОТГ

vybory
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні на Черкащині проходили вибори в 14-ти ОТГ: Іваньківській, Матусівській, Паланській, Іркліївській, Ліплявській, Зорівській, Соколівській, Бузівській, Степанківській, Моринській, Карашинській, Мліївській сільських та міських Жашківській і Кам’янській. Як повідомили нам у Черкаській ОДА, у середньому явка виборців по виборах у 14 ОТГ Черкащини склала 48%.

Читайте: Виборцям, які голосують вперше, члени дільничної виборчої комісії дарують шоколад

Найнижчою була явка у Жашківській ОТГ (34,87%), у другій міській ОТГ — Кам’янській, було дещо більше виборців (43,1%). Невелика явка і у Матусівській та Степанківській сільських ОТГ, лише на рівні в середньому 44%. Не далеко пішли Карашинська (48,9%), Паланська (50,9%),  Мліївська (53,5%), Соколівська (54%) ОТГ. Більше виборців відвідало вибори у Іркліївській (59,44%), Ліплявській (55,74%), Бузівській (66,37%) та Зорівській (60,08%) громадах. Загалом, там з’явилося більше 55% виборців.

Нагадаємо, що не пройшли вибори до ОТГ і без казусів, зокрема, мова йде про кандидатку, яка записувала виборців, які прийшли голосувати та про факт не підписання виборцями контрольних талонів під час голосування за місцем перебування. Відмітимо також, що у Жашківському районі над кожним столом для видачі бюлетенів встановили камери відеоспостереження. Члени комісії не зізнаються з чиєї ініціативи це було зроблено. А спостерігачі на дільниці кажуть, що це ініціатива їхніх колег від однієї з партій.

Також наголосимо, що передвиборчий процес на Черкащині проходив без значних інцидентів, проте з елементами «чорного піару».

Участь у виборчому процесі брали 17 партій.

 

First1

Можливо Вас зацікавить