Кабінет Міністрів створив робочу групу, яка повинна забезпечити входження Сміли в опалювальний сезон

До шістьох черкаських будинків досі не подали тепло (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Кабінет Міністрів України створив робочу групу, яка повинна забезпечити безперешкодне входження в опалювальний сезон міста Сміла, де минулого року була затримка. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук на брифінгу після засідання уряду, пише «Gazeta.ua».

- Є низка складних питань. Наприклад, місто Сміла нас знову «радує». Пам’ятаєте, минулого року була ціла історія, у тому числі з навколополітичними заявами і діями, зриванням пломб, викопуванням труб. Хочемо в цьому році не допустити такого і не перетворювати буденну подію — підготовку до опалювального сезону — на політичне шоу. Тому сьогодні ухвалили рішення про створення робочої групи під головуванням міністра Альони Бабак, яка має дати оцінку тому, що там відбувається. І у найближчі 2-3 дні запрпонувати уряду, як вийти з тієї непростої ситуації. Ми нею давно займаємося, там залишилися останні кроки, — сказав Олексій Гончарук.

Він запевнив, що уряд зробить усе, щоб Україна увійшла в опалювальний сезон без проблем.

- Зараз не бачу перешкод, щоб це зробити, — додав прем’єр.

Нагадаємо, що Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» заявляє про загрозу стабільному теплопостачанню міста Сміла Черкаської області, де минулої осені вже відключали тепло, в опалювальному сезоні 2019/20 року через борги комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» за отриманий природний газ.

Борг «Смілакомунтеплоенерго» перед «Нафтогазом» становить 80,8 млн гривень, з яких 62,1 млн гривень реструктуризовано, в свою чергу, щоб увійти в графік реструктуризації «Смілакомунтеплоенерго» має погасити як мінімум 2,6 млн гривень заборгованості.

Свого часу смілянські депутати проголосували за те, щоб «повісити» на місто борги ТОВ «Сміла Енергоінвест», яке перед цим постачало в домівки смілян тепло. У ході голосування 22 депутати висловилися  «за» взяття боргу. Сміляни таке рішення зустріли криками «ганьба!». Дехто з активістів перерахував голоси і заявив, що результати голосування були неправильно озвучені.

Можливо Вас зацікавить