Кандидат у нардепи Денис Марчук розповів, чи стане відкритий ринок землі кроком у майбутнє (ВІДЕО)

Кандидат у нардепи Денис Марчук розповів, чи стане відкритий ринок землі кроком у майбутнє (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Кандидат у народні депутати, який є третім у виборчому списку від Аграрної партії, Денис Марчук переконаний, що лише ця політична сила є найбільш структурованою та організованою з-поміж інших. За його словами, до партії входять не лише фермери та представники сільського господарства, але й всі верстви населення. Чи стане відкритий ринок землі кроком у майбутнє та які умови необхідно виконати для цього. Про це кандидат у нардепи розповів у студії «ВиЧЕрпно».

- З 2015-ого року я входжу до складу Аграрної партії, яка вибудована за чіткими критеріями. У нас люди делегуються лише на ті напрямки роботи, які вони можуть закривати. Тут представлений весь сектор людських відносин, тому це серйозна, нормальна та організована партія, — підкреслив Денис Марчук.

За підрахунками Аграрної партії, запровадження відкритого ринку землі можливе не раніше 2025-ого року, за умови виконання усіх технічних умов:

- Нещодавно президент України заявив, що, можливо, з 2020-ого року буде запущений ринок землі. На мою думку, це підбурить аграрний ринок, зокрема, як власників паїв, так і людей, які орендують і працюють на цій землі. Ми, як професіонали, розуміємо, що є дуже багато технічних неточностей з приводу того, щоб запроваджувати ринок землі. Необхідно вирішити питання із кадастром, реєстром речових прав та інвентаризацією земель. Це специфічні речі, але їх реально потрібно робити, — зауважив Денис Марчук.

У свою чергу він додав, що запровадження такої інновації в країні є нормальним явищем:

- Ми відкрита європейська країна, яка має ринкову економіку. По всьому світу ми позиціонуємо, що готові інтегруватися в світ. Показуючи свою інвестиційну спроможність, треба говорити людям, що в Україні можливе запровадження ринку землі.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить