Кандидатам у міські голови Сміли та Умані від партії Рудика відмовили у реєстрації

1a87afd908378b24aa190b31cca45e3a
besplatka_728_90_ukr

Центральні виборчі комісії відмовили в реєстрації кандидатам у міські голови Сміли (Валентині Далібожак) і Умані (Ростиславу Цімосі) від партії «Команда Сергія Рудика. Час змін!»

Про це у фейсбуці повідомив народний депутат України від 198-го округу з центром у Смілі Сергій Рудик, пише «Прочерк«.

Нардеп зняв свій відеоролик біля приміщення Черкаського окружного адміністративного суду, де торік він домігся визнання своєї перемоги у парламентських виборах.

– Сьогодні зазіхнули вже на членів моєї команди: не зареєстрували двох прохідних кандидатів у мери: мою помічницю Валентину Далібожак, яка балотується кандидатом у мери Сміли (це депутат обласної ради, яка довела своєю діяльністю, що можна захищати інтереси смілян навіть тоді, коли в місті десять разів змінюється влада) і молодого адвоката Ростислава Цімоху, який балотується на посаду мера Умані, – сказав Сергій Рудик. – В Умані відмовили не тільки Ростиславу, а й чинному меру Цебрію. Чому? Тому що влада боїться.

Читайте також: Цебрія зняли з виборів, а натомість зареєстрували двох його тезок

На думку Сергія Рудика, знімання з виборів прохідних кандидатів, не пов’язаних владою, спричинене падінням рейтингу президента Зеленського та його партії «Слуга народу!».

First1

Можливо Вас зацікавить