Кількість черкащан, які отруїлися млинцями з супермаркету, зросла до 23 осіб

Через розпилення газового балончика 20 черкаських школярів опинилися у лікарні
besplatka_728_90_ukr

У Черкаській міській інфекційній лікарні кількість госпіталізованих осіб, які отруїлися млинцями, придбаними в супермаркеті «Делікат+», зросла з 19 до 23 осіб. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області.

За оперативними даними, протягом 2-5 вересня кількість звернень мешканців м. Черкас з ознаками кишкової інфекції, які вживали в їжу млинці з різною начинкою, придбані у відділі кулінарії супермаркету «Делікат+», зросла до 23 осіб.

Варто зауважити, що серед госпіталізованих є 7 дітей віком до 17 років. Усі хворі госпіталізовані із попереднім діагнозом гострої кишкової інфекції, середнього ступеню важкості.

Фахівцями Держпродспоживслужби області проведено санепідрозслідування цього випадку та позапланове інспектування зазначеного закладу з відбором проб питної води, готових страв, гігієнічних змивів для проведення лабораторних досліджень. У ході перевірки були виявлені окремі порушення санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Про групове захворювання повідомлено Черкаський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, органи міської влади.

Нагадаємо, що до Черкаської міської інфекційної лікарні потрапили дев’ять черкащан, які вживали млинці з різною начинкою, придбані у одному із супермаркетів міста.

Можливо Вас зацікавить