Київські колеги перерахували на відбудову черкаського театру більше 75 тисяч гривень

Київські колеги перерахували на відбудову черкаського театру більше 75 тисяч гривень
в Новини

Актор Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Олександр Гуменний повідомив обнадійливу новину. Надходження на рахунок Благодійного фонду з відбудови театру продовжують поступати, і навіть у досить значних розмірах.

 – Покищо безпрецедентна акція: як повідомлялося раніше, наші колеги з Київського Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки у свій вихідний день зіграли на базі свого театру виставу на користь Черкаського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка. І ось ці гроші ними вже перераховані на рахунок нашого Благодійного Фонду! І сума… увага 75 тис. 846 гривень, – повідомив Олександр Гуменний та від щирого серця подякував колегам за такий широкий жест.

 – Закликаємо наших колег і з інших театрів скористатися досвідом та прагненням наших київських колег і допомогти нам відбудувати Черкаський театр імені Тараса Шевченка! – додав він.

12248835_780024662125786_883783339_n

Окрім того на рахунок благодійного фонду поступили кошти від не менш зворушливих благодійників: 200 гривень надійшло з міста Одеси; 600 гривень – з дитячого садочка “Калинка”, який розташований у місті Сміла (https://www.facebook.com/sadochok.kalinka?fref=ufi ), і який самотужки провів благодійну акцію на підтримку театру ( http://www.kalinka24.org.ua/2015/11/blog-post.html?spref=fb )

 – Це вчинок, який теплом розливається у душі та зігріває серце, до сліз… до кому в горлі! Від усього колективу театру Вам, наші любі, найщиріша вдячність! Гадаю, що ми колективно вирішимо, як віддячемо дітлахам та вихователям цього закладу, – прокоментував такий вчинок актор.

Загальна сума на рахунку Фонду сягнула наразі  95 тис. 990 гривень.

Нагадуємо рахунок, куди усі охочі зможуть перерахувати кошти, які підуть на відбудову театру.
Отримувач : Благодійна організація «Благодійний фонд «Черкаський театр»
Код ЄДРПОУ : 39938661
Рахунок отримувача : № 26003287821
Банк отримувача : АБ «УКРГАЗБАНК»
МФО : 320478