Київстар вдруге визнаний оператором із найшвидшою мобільною мережею — дослідження Ookla

Павло Даніман_Олександр Комаров_Валентин Неакшу
besplatka_728_90_ukr

Київстар відзначений як оператор з найвищою середньою швидкістю мобільного інтернету в Україні. Про це свідчать результати аналізу тестів у застосунку Speedtest компанії Ookla. Для визначення лідера було проаналізовано більше 4,7 млн тестів швидкості, які проводили абоненти всіх мобільних операторів України в 2018 році.

- У 2018 році ми інвестували у розвиток телеком-мережі 3,1 млрд грн і сплатили за ліцензії для розвитку нових технологій майже 4 млрд грн. Ми також встановили найбільшу кількість базових cтанцій, у тому числі для зв’язку 4G. Це дозволило Київстар надавати абонентам послуги мобільної передачі даних високої якості та з найвищою швидкістю, – коментує результати Speedtest Awards Олександр Комаров, президент Київстар.

Як зазначає дослідження, показник швидкості Speed Score у мережі Київстар становить – 16.32, що є найкращим результатом серед усіх мобільних операторів України. Цей показник включає дані про швидкості завантаження (Download) та передачі (Upload) даних незалежно від стандарту: як 4G, так і 2/3G.

Q1-Q4 2018 Mobile Certificate Ukraine-1

Відзначимо, що у зв’язку із збільшенням території 4G зв’язку, середня швидкість завантаження у мережі Київстар у кінці року зросла до 21.11 Мбіт/c, у порівнянні з 15.05 Мбіт/c за даними першого та другого кварталів 2018 року. Наразі мережа 4G Київстар охоплює 3916 населених пунктів, де мешкають 22,2 млн жителів України, а це — 53,4% населення.

- Нам приємно уже вдруге відзначити Київстар як оператора із найшвидшою мобільною мережею в Україні на основі нашого ретельного аналізу. Ця нагорода є свідченням виняткової ефективності компанії, яку підтвердили її ж клієнти третьому та четвертому кварталах 2018 року, – відзначив Джеймі Стівен, виконавчий віце-президент Ookla.

Ookla, компанія, якій належить застосунок Speedtest, є лідером з тестування та аналізу швидкості фіксованого та мобільного інтернету. Згідно з даними компанії, щодня завдяки застосунку користувачі проводять понад 10 млн тестів, саме тому Ookla має найповнішу аналітику щодо доступності та ефективності фіксованого та мобільного Інтернету у світі. Результати дослідження в Україні доступні за цим посиланням. З методологією дослідження можна ознайомитися ТУТ.

Можливо Вас зацікавить