​​Коаліція в Черкаській облраді розпалася та прожила лише два дні

У Черкаській обласні раді - нова депутатка
besplatka_728_90_ukr

На днях у новообраній Черкаській обласній раді 8 скликання було створено коаліцію та підписаний Меморандум про створення «коаліції демократичних сил» підписали представники партій «Європейська солідарність», «ВО «Батьківщина» і ВО «Черкащани». Про це повідомляють в телеграм-каналі «Украина сейчас».

Створена коаліція мала за мету створити більшість в обласній раді, сформувати керівний склад ради; підтримати кандидатуру Анатолія Підгорного від ВО «Черкащани» на голову облради», – зокрема, йдеться в тексті підписаного меморандуму.

Але на сьогодні всі домовленості скасовано. Більшість депутатів відмовляються підтримувати кандидатуру Анатолія Підгорного на посаду голови областноі ради. Навіть в таборі «Черкащан» створилося дві конкуруючі групи.

Не зважаючи на це, Анатолій Підгорний намагається отримати додаткові голоси в ОПЗЖ та За майбутнє. В обмін за підтримку своєї кандидатури на голову облради, пропонує посаду першого заступника та голови бюджетної комісіі. Фактично «кидаючи» своіх партнерів по коаліції Солідарність та Батьківщину.

First1

Можливо Вас зацікавить