Коли і де у цьому році встановлять новорічну ялинку в Черкасах

Коли і де у цьому році встановлять новорічну ялинку в Черкасах
в Новини

Уже традиційно у цьому році новорічна ялинка в місті Черкаси з’явиться на початку грудня. Встановлена вона буде другий рік поспіль на Соборній площі, хоча раніше міська ялинка розміщувалися на Театральній площі. Однак, оскільки ремонт драмтеатру досі не завершений, ялинку будуть ставити знову перед обласною державною адміністрацією.

Про це в коментарі нашому виданню повідомила директор департаменту організаційного забезпечення ЧМР Лілія Маліщук.

– Досвід минулого року показав, що розміщення однієї ялинки на Соборній площі є більш ефективним. В тому плані, що туди більше дітей приходить, більше батьків з дітьми, краще ігрову і розважальну програму там проводити, – відзначила Лілія Миколаївна.

Ялинка складатиметься із каркасу та ялинових гілок. Каркас також, як і минулого року, братимуть в  облдержадміністрації, він вищий за міський на півтора метри.

– У минулому році у нас навіть не вистачило іграшок, оскільки різна висота каркасів. І ми докуповували їх, щоб прикрасити низ ялинки, – відзначила директорка департаменту.

Також у цьому році докуповуватимуться гірлянди для прикрашання головної вулиці міста.

– Минулого року жителі нам говорили, щоб ми густіше і більше повісили. Але які кошти у нас були в бюджеті, такі ми і використали. У цьому році “Міськсвітло” має певну суму, яка дозволить докупити декілька гірлянд. Це не багато, але їх обов’язково докуплять, – відзначила Лілія Маліщук.

Відзначимо, у минулому році купівля гірлянд обійшлася міському бюджету в 1,7 млн грн. Тоді закупляли гірлянди як для прикрашання міста, так і для прикрашання ялинки.

Тоді керівник КП “Міськсвітло” Віталій Тєрьохін, зауважував, що гірлянди, якими попередні роки прикрашали місто, майже всі вийшли з ладу. При чому це стосується як гірлянд для ялинки, так і тих, що висіли по вулиці Хрещатик.