«Коли ми повернемо свої території, питань будуть тисячі», — Єгор Фірсов у студії «Вичерпно» (ВІДЕО)

imgonline-com-ua-Resize-g07O6m8u4oBLtOxQ
besplatka_728_90_ukr

Днями гостем студії ВиЧЕрпно став народний депутат України 7-8 скликання Єгор Фірсов. Наразі він представляє політичну силу «Громадянська позиція»

Серед іншого мова йшла про підходи та критерії, з якими ця політична сила нині йде до Парламенту, зокрема, щодо ситуації на Сході України.

- Ми як альтернатива розробили умовний план щодо виходу з кризи і щодо  того, що робити в тому випадку, якщо окуповані території опиняться в складі України, — наголосив Фірсов. — Бо якщо зараз стоїть питання про те, як ці території повернути або відстояти, то коли ми їх повернемо питань буде сотні, а може навіть і тисячі: як розміновувати, кого саджати, чи проводити вибори і так далі. Зараз діюча влада відповіді на ці питання не дає. Більше того, якщо подивитися на їхні офіційні заяви, іноді вони протидіють одна одній. А в нас є чіткий план. Він стосується нашого бачення розмінування, створення адміністрацій тощо. Інше питання — у Анатолія Гриценка (лідера політичної сили — ред.) є певні геополітичні напрацювання, про які вже знають європейські лідери.

Крім іншого, Єгор Фірсов розповів, чи зіпсувала його система, чому вдруге йде в політику саме з командою Гриценка та що команда планує робити в разі перемоги їх лідера на президентських виборах.

First1

Можливо Вас зацікавить