Коли потеплішає на Черкащині

Коли потеплішає на Черкащині
besplatka_728_90_ukr

За прогнозом, у першій половині цього тижня циклонічна погода зумовить дощову, прохолодну і вітряну погоду. Температура вночі 2..7º, вдень 8..13º тепла. Із четверга атмосфера стабілізується, погода налагодиться. Про це повідомляє обласний гідрометцентр.

Північний антициклон віджене дощі на південний схід, удень температура повітря становитиме 9..14º тепла, а вночі 1..6º. На поверхні ґрунту прогнозуються заморозки 0..4º, що є небезпечним явищем у цей період. На повернення у наш край комфортного тепла можна розраховувати з 24 квітня.

Арктичне повітря більш як вдвічі знизило температурний фон на Черкащині з 14-15º до вчорашніх 5-6º тепла. А цієї ночі в Жашкові на поверхні ґрунту та на висоті 2 см від поверхні ґрунту спостерігалися заморозки інтенсивністю 0-3°. Однак, небезпеки сільськогосподарським та городнім культурам вони не несли. Поряд із цим, прохолодна та волога погода несприятлива для запилення абрикос, які вже масово цвітуть в регіоні. До того ж існують умови для пошкодження цвіту заморозками.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить