Коли розпочнеться ремонт доріг у Смілі та Смілянському районі — невідомо

20180517_145638
besplatka_728_90_ukr

24 млн грн виділено на ремонт дороги в місті Сміла. Але для того, щоб дороги почали ремонтуватися, має бути зроблена проектно-кошторисна документація, якої немає.

- Спочатку потрібно зробити дефектний акт, але по дорогах у місті Сміла цього документу я ще не бачив, — розповів директор департаменту інфраструктури Черкаської ОДА Сергій Чубань.

Тут варто відзначити, що на понеділковій ранковій нараді у Черкаській ОДА представники смілянської влади обіцяли, що проектно-кошторисна документація по сумнозвісній дорозі має бути в середу.

Коли ж розпочнеться ремонт дороги у Смілянському районі — невідомо.

- Там буде спільна робота Смілянського і Кам’янського району через Райгород. Там навіть йде мова про ремонт дороги за новою технологією. Наразі готуються акти на затвердження. Вони працюють над цим. Дуже активно. Голова облдержадміністрації чітко поставив завдання до кінця цього тижня, максимум на наступному, уже здати ці акти, щоб документація у ці терміни була передана у наше державне підприємство для того, щоб ми могли виставляти на торги, — сказав Сергій Чубань.

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить