«Коли вони сваряться, крадеться набагато менше бюджетних коштів», — Араік Мкртчян про непорозуміння в міськраді (ВІДЕО)

21397014_1716972271709975_1529705615_n
престо 728_90_ранкова кава

Днями гостем студії «ВиЧЕрпно» став черкаський бізнесмен Араік Мкртчян.

Серед іншого він прокоментував ситуацію, що нині склалася в міськраді, коли знову немає порозуміння між міським головою та секретарем ради.

- Коли сваряться між собою – це добре. Тоді крадеться набагато менше, – впевнений бізнесмен. – Коли воювали Одарич і Радуцький (колишній міський голова і нинішній секретар, — ред.), то тоді грошей таких у бюджет не надходило. Сьогодні ж у міському бюджеті залишається набагато більше. І це не тому, що в нас нові депутати чи новий мер. Це просто закон про децентралізацію. Тому сьогодні є за що воювати.

Прокоментував підприємець і нинішній розпуск виконкому та припинення повноважень заступників міського голови, за які нещодавно проголосували депутати.

- Хотілось би, щоб було краще, але чи буде, я не знаю. Кого виберуть туди? Вибирають людей, які не розуміють, що треба робити. А поки зрозуміють – їх уже знімають.

Треба взяти туди спеціалістів, які знають свою справу і переживають за неї, — вважає бізнесмен. А «торги» при обранні нових членів виконкому, на його думку, були і будуть, поки існує партійна система.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • Егор

    черкащане уже раз отказали представителю семьи Мкртчян на выборах в депутаты городского совета, куда он как застройщик на городской земле стремился всеми силами…