Колишній садочок «Азоту» придбали через аукціон за 6 млн грн

20180314153020-5516
besplatka_728_90_ukr

За 6 млн 154 тис грн було придбано в п’ятницю, 13 квітня, колишній дитсадок ПАТ «Азот» на електронному аукціоні Державного підприємства «СЕТАМ». Це був один із найбільших в області об’єктів нерухомості, виставлених на торги у березні-квітні цього року.

Про це інформує прес-служба Мін’юсту України.

Приміщення було описане та арештоване ДВС області в рамках виконання зведеного виконавчого провадження. Більша частина отриманих від продажу нерухомості коштів підуть до державного бюджету на погашення заборгованості зі сплати податків. Ще 379 тис грн спрямують на виплату боргів із зарплати.

Як розповів директор Черкаської філії ДП «СЕТАМ» Єгор Мацак, заявки на участь у торгах зробили 4 учасники, проте гарантійний внесок заплатив лише один, а отже зміг придбати нерухомість за стартовою ціною. Хто саме придбав садочок – невідомо. Підприємство дотримується принципу конфіденційності щодо учасників торгів.

Безымянный Безымянный1

Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України було створене у 2015 році з метою уникнути будь-яких зловживань при продажу майна, конфіскованого з різних причин у боржників чи порушників закону. Сьогодні все конфісковане майно в Україні реалізовується лише через систему електронних торгів «СЕТАМ». Придбати його може кожен, хто візьме участь у торгах і запропонує найвигіднішу ціну.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить