Команда «Європейської Солідарності» представила своїх кандидатів до Смілянської і Чигиринської міських рад (ФОТО)

Смілянська команда

besplatka_728_90_ukr

Кандидатів у депутати до Смілянської та Чигиринської міських рад від «ЄС» представила 14 жовтня співголова фракції політичної партії «Європейська Солідарність» у Верховній Раді України Ірина Геращенко.

Символічно, що представлення двох міських команд відбулося в День захисника України, адже чимало кандидатів від «Європейської Солідарності», які балотуються в ради всіх рівнів, пройшли горнило війни, знають ціну життя і розуміють, наскільки важливо, щоб зміни в країні творили фахові і патріотичні люди.

– Я хочу нагадати, що на Черкащині за роки війни загинули 232 Герої, — відзначила пані Геращенко. – Думаю, що всі, хто прийшов на сьогоднішню зустріч, погодяться, що в Україні є три біди – це війна, викликана російською агресією, є пандемія коронавірусу, до якої влада виявилася зовсім неготовою, і є ті байдужі люди, які кажуть «какая разніца». Вони втомилися від війни, хоч жодного дня на ній не були. Все це є великою загрозою для майбутнього України.

113

Команда «ЄС» в усіх регіонах оновлюється і посилюється. Представники ЄС наголосили, що до їхньої команди приєднуються люди, які дійсно поділяють ідейні цінності партії. Це військові, медики, представники малого і середнього бізнесу і багато молоді.

До Смілянської міської ради команду «Європейської Солідарності» поведе ветеран війни, «кіборг» Олександр Тимошенко, який також балотується на посаду міського голови Сміли.

Жертви, які принесли заради волі і незалежності України воїни, що полягли в різні роки на російсько-українській війні, не повинні бути марними, наголосив кандидат:

«Я ухвалив для себе рішення балотуватися на посаду міського голови Сміли, тому що для мене, як і для багатьох хлопців, які воювали, девізом слугують слова «Армія. Мова. Віра». Ідучи в органи місцевого самоврядування, ми дещо модернізували його «Виклик-Завдання_Контроль-Результат». Ми переконані, за підтримки жителів міста Сміла, у нас вийде втілити в життя все заплановане».

152

Представив кандидат на посаду смілянського міського голови і команду, з якою планує змінювати місто, яке давно вже стало заручником некомпетентного керівництва і має безліч проблем як інфраструктурних, так і соціальних, медичних, освітніх.

Отож, до Смілянської міської ради у першій п’ятірці балотуються: директор ТОВ «Сміла-Райагропостач» Роман Груша, підприємець Валерій Милостяк, директорка Смілянського будинку культури Ірина Швед, директорка НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» Тетяна Карло, директор Смілянського міського територіального центру надання соціальних послуг Олександр Лисенко.

125

Перемоги смілянській команді побажав лідер Черкаського обласного осередку ПП «Європейська Солідарність» Роман Сущенко:

«Ми пишаємося, що нашу партію в Смілі представляє така чудова команда. Разом ми зможемо перемогти і перетворити це місто на справді європейське».

141

У ході візиту до Сміли представники «ЄС» відвідали і місцеву лікарню. На жаль, попри не перший місяць боротьби з пандемією коронавірусу, медики досі нарікають на нестачу ліків, кисневих концентраторів та захисних засобів. Плече підтримки підставляють благодійники, зокрема БФ Петра Порошенка, який передав закладам охорони здоров’я не на один мільйон гривень захисних костюмів, медикаментів та життєво необхідного обладнання, попри те, що було закладено 65 млрд грн у Державному фонді по боротьбі з коронавірусом, частину з яких просто «закатали» в асфальт. У цей же час в бюджеті на наступний рік планують видатки на доплати правоохоронцям, працівникам СБУ, проте – не медикам. І це, на думку «ЄС», не може не обурювати, адже саме лікарі зараз на передовій у боротьбі з COVID-19.

У цей же день обласна команда «ЄС» відвідала і славне козацьке місто Чигирин, де поспілкувалася і обговорила з кандидатами у депутати від «Європейської Солідарності» найбільш болючі проблеми міста та перспективи його розвитку.

– Подивіться на нашу команду в Парламенті. Ніхто не вірить, що нас лише 27. Нам кажуть: «Ви все встигаєте – захищаєте країну, пишете закони, спілкуєтеся з виборцями». Так, нас 27. Але ми такий собі «парламентський спецназ». І ми дуже хочемо, щоб в кожному місті України «Європейська Солідарність» була такою ж дієвою, — наголосила Ірина Геращенко.

111

До Чигиринської міської ради у першій п’ятірці балотуються: фахівець по зв’язках з громадськістю та пресою ТОВ  «Скатексоларсолюшнз Юкрейн» Олег Бунь, підприємиця Руслана Вдовіченко-Бунь, викладач Чигиринського коледжу Уманського університету садівництіва Ігор Маслак, завідуюча аптекою Євгенія Гасаненко, інженер ТОВ «КОМПАНІЯ «СПОРТ -ІН» Олександр Федорович, соціальний педагог Чигиринського навчально-реабілітаційного центру Алла Щербина, підприємиця Надія Головко.

Чигиринська команда

– Чигиринщина – це козацький край і козаки у нас ще не перевелися, – відзначив ветеран АТО, кандидат у депутати до Чигиринської міськради Олександр Дмитрійчук. – Ми переконані, що наше місто потрібно змінювати і то радикально. Воно має величезний туристичний потенціал. Ми не будемо говорити популістичними гаслами, однак почнемо з соціальної підтримки чигиринців, залучення інвесторів, створення нових робочих місць.

Наостанок керівник Черкаського обласного осередку «Європейської Солідарності» Роман Сущенко наголосив, що вони налаштовані створити потужні команди на всіх рівнях місцевого самоврядування, які допоможуть сформувати спроможні бюджети для громад на наступний рік.

– Ми точно готові змінити регіональну політику, — підсумував Роман Володимирович.

 *політична агітація

First1

Можливо Вас зацікавить