«Кому засмучуватися, а кому радіти — хтозна», — Араік Мкртчян про призначення нового очільника області (ВІДЕО)

Безымянный
besplatka_728_90_ukr

Минулого тижня Уряд погодив звільнення голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка. На цій посаді його має замінити голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець. Про такі кадрові зміни у області говорили давно, проте до справ перейшли тільки зараз. Про нові призначення серед обласних керманичів говорили у щомісячному політичному підсумку з Араіком Мкртчяном.

- Думаю, що розпорядження Президента щодо кадрових змін все ж таки буде. Але думаю, що не зрозуміло, кому у цій ситуації засмучуватися, а кому радіти, адже відповідальність, яка сьогодні ляже на плечі голови ОДА – величезна. Команда має спрацювати, як то кажуть, потужно, — каже Араік Мкртчян.

За його словами, саме вибори Президента України, які мають відбутися у березні 2019 року, стали причиною зміни керівництва області. Чи зможе нове призначення Президента забезпечити перемогу на виборах по Черкаській області, Араік Мкртчян поки не береться коментувати.

- Президент хоче, щоб так було, а як буде насправді – покаже час. До виборів залишилося небагато, тому скоро побачимо, як спрацює команда. Вважаю крок Вельбівця сміливим. Не кожний би взяв на себе відповідальність, адже потім всі «спитають» з нього. Тут має бути тільки результат і вдача, — сказав пан Араік.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить