Комусь на 400%, комусь на 200% — премії працівників міськради і виконкому зростуть

besplatka_728_90_ukr

Працівники Черкаської міської ради отримуватимуть з 1 листопада більше завдяки преміюванню. Таке рішення прийняли на сьогоднішній сесії міськради.

Зокрема депутати проголосували за граничні розміри щомісячного преміювання керівництва міської ради та її виконавчого комітету, а також працівників виконавчих органів Черкаської міської ради. Проте проект рішення було прийнято з  правкою фракції  «Свобода», згідно якої відсоткові ставки було дещо зменшено.

14872472_970947279700250_52596572_n

Таке рішення, за словами керівника департаменту фінансів Наталії Джуган, дасть змогу зрівняти заробітну плату працівників органів місцевого самоврядування із зарплатою держслужбовців, яким нещодавно були збільшені посадові оклади.

Міський голова Черкас та секретар міськради не голосували за це питання, оскільки був конфлікт інтересів. Проте вони закликали підтримати його.

- Сьогодні мають бути підтримані в першу чергу прості працівники. Але міський голова за 10 тисяч теж  жити не може. На поїздки на Київ я тільки витратив 20 тисяч гривень. Як я можу за 30 євро, що виплачують за відрядження, представити у Єревані наше місто достойно? — сказав Анатолій Бондаренко.

14799029_970937073034604_887181448_n

Відзначимо, конфлікт інтересів був і у деяких депутатів, які обіймають посади в міськраді, проте за поясненням керівника юридичного управління, вони можуть голосувати.

Згідно з проектом рішення, з 1 листопада:

- міському голові Анатолію Бондаренку мали установити надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років, та здійснювати преміювання в розмірі 600 відсотків посадового окладу, а з правкою буде 400%.

Також надбавку отримуватимуть у такому ж розмірі заступники міського голови, секретар міськради, директори департаментів.

Крім того, депутати проголосували за надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років, здійснювати преміювання в розмірі 400 відсотків посадового окладу; надати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати та  надати допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки заступнику міського голови Руслану Сотуленку.

Окрім того згідно пропозиції депутата Павла Карася буде виключено з проекту рішення пункт 2.7, який визначав згідно яких умов працівникам може бути зменшено розмір преміювання частково або повністю. За словами депутата премія має встановлюватися керівником, а не зменшуватися.

Ще одна поправка від Павла Карася, яка була підтримана депутатами міськради, стосувалася фонду оплати праці та градації премій працівникам міськвиконкому. Тепер керівник сам зможе вирішувати, чи преміювати працівника по максимуму за роботу, чи ні, в залежності від якості його роботи.

- Основній масі збільшили премії, але немає градації, тобто хотіли зробити, щоб у всіх було максимально. Але тепер у  департаменті буде той, хто отримуватиме 200 відсотків надбавки, а хтось 100. Таким чином вдалося зменшити навантаження на бюджет міської ради і стимулювати працівників робити краще, — сказав Павло Карась.

Граничні розміри щомісячного преміювання керівництва міської ради та її виконавчого комітету, а також працівників виконавчих органів Черкаської міської ради:

 

Назва посади

Відсоток до посадового окладу

Міський голова, секретар міської ради, перший заступник міського голови, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів

400

Директор департаменту

400

Начальник самостійного управління (служби), відділу

400

Заступник директора департаменту

400

Заступник начальника самостійного управління (служби), відділу

350

Начальник управління у складі департаменту

350

Заступник начальника управління у складі департаменту

350

Начальник відділу у складі департаменту, управління

300

Заступник начальника відділу у складі департаменту, управління

300

Завідувач сектору

250

Головний спеціаліст

200

Провідний спеціаліст

200

Спеціаліст

200

Секретар керівника

200

Інші

200

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить